Супевайзор склад

Logistics and Warehousing

Пловдив
Постоянна заетост средно ниво на място
За наш доверен клиент – утвърдена производствена компания, локирана в град Пловдив, търсим да назначим мотивиран и отговорен кандидат на позицията:

Организатор склад

Основни задължения:
  • Организира приемането, съхраняването и предаването на стоки и материали;
  • Отпуска стоки и материали срещу оформени по съответния ред документи;
  • Извършва товаро-разтоварна дейност;
  • Участва при извършването на инвентаризации в склада.

Изисквания за позицията:
  • Минимум средно образование;
  • Сходен професионален опит;
  • Английски език на добро работно ниво;
  • Организираност и отговорно отношение към работата;
  • Свидетелство за управление на мотокар - предимство.

Предлагаме:
  • Постоянен трудов договор;
  • Атрактивно възнаграждение с реални осигуровки;
  • Работа на редовна смяна.

Очакваме Вашата автобиография!

Всички кандидатури ще бъдат разгледани строго конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати!

Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.
Моля, влезте или регистрирайте се, за да кандидатствате за тази работа.