ПРОИЗВОДСТВЕН ОПЕРАТОР НА МАШИНА

Инженеринг Производство R&D

Sofia
Временна заетост междинно ниво на място
За наш доверен партньор, водеща производствена компания, търсим отговорни и мотивирани кандидати, готови да развият своя потенциал като:

Компанията предлага:
  • Атрактивно възнаграждение;
  • Ваучери за храна на стойност 200 лв;
  • Годишен бонус в размер до една месечна заплата;
  • Сигурност и стабилност в трудовите отношения;
  • Допълнително здравно осигуряване;
  • Подсигурен обяд и други социални придобивки;
  • Възможности за професионално и кариерно развитие.

Изисквания:
  • Средно образование;
  • Готовност за работа на смени, или график 2/2;
  • Сходен предишен опит ще се счита за предимство.

Вашите отговорности:
  • Управление на автоматични процеси;
  • Спазване на всички експлоатационни изисквания при работата с машините;
  • Постигане на максимално качество на продукцията;
  • Проверка на техническото оборудване и извършване на превантивни действия за предпазване от възможни аварии;
  • Използване на техническа документация;
  • Работа при стриктно спазване на изискванията за безопасност.

Ако припознавате себе си в нашето предложение, изпратете своята автобиография!
Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати!

Очакваме Ви!

Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.
Моля, влезте или регистрирайте се, за да кандидатствате за тази работа.