Оператор на огъващи машини (РЕДОВНА СМЯНА)

Производство

Пловдив
Постоянна заетост EntryLevel на място
За наш клиент – утвърдена машиностроителна международна производствена компания, търсим отговорен кандидат, който да заеме позицията:

Компанията предлага:

- Мотивиращо възнаграждение и бонусна система;
- Ваучери за храна - 200 лв.;
- Допълнително здравно застраховане;
- Обучения, свързани с подобряване ефективността при изпълнение на работните задължения;
-Здравословни и безопасни условия на труд;
-Постоянна и дългосрочна работа в стабилна компания, гарантираща спокойствие за Вас и Вашите семейства;
- Осигурен безплатен транспорт в две направления: Пловдив, Сопот, Карлово;

- Редовна смяна.

Отговорности:
  • Огъване и рязане на детайли от неръждаема ламарина и тръбни профили за производството - работа на абкант-преси, огъващи машини, валове и др.
  • Работи и разчита техническа документация;

Изисквания:
  • Средно техническото образование;
  • Умения за работа с техническа документация.

Очакваме Вашата автобиография!

Всички кандидатури ще бъдат разгледани строго конфиденциално. Ще се свържем с одобрените по документи кандидати.

Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.
Моля, влезте или регистрирайте се, за да кандидатствате за тази работа.