ЕЛЕКТРОИНЖЕНЕР

Производство

Пловдив
Постоянна заетост средно ниво на място
Менпауър България търси за свой клиент - утвърдена международна производствена компания, мотивиран и ангажиран професионалист, който да се присъедини към екипа им в ролята на:

Основни отговорности:
  • Извършва диагностика /тестване на машината, съгласно техническите изисквания на конкретния модел машина;
  • Контролира и координира работата, свързана с производственото сглобяване на електронни и електрически монтажни елементи и компоненти, в съответствие с дадената техническа и технологична документация;
  • Контролира и одобрява монтажа на електрически табла и системи, както и електрическо окабеляване на машини;
  • Проверява калибровката на използваните инструменти и уреди, следи за количеството и качеството им;
  • Отговоря за решаването на технически и други проблеми, възникнали в процеса на работа, свързани с електрическото и електронно оборудване;
  • Изготвя монтажни процедури, инструкциии и формуляри, актуализира съществуващи;

Изисквания:
  • Висше техническо образование – Електротехника и електроника;
  • SAP, PLS, CNC и серво програмиране;
  • Свободно владеене на английски език.

Ние предлагаме:
  • Отлично възнаграждение;
  • Безплатен фирмен транспорт;
  • Ваучери за храна.

ко смятате, че отговаряте на изискванията и искате да станете част от успешно развиваща се компания, моля изпратете актуално CV още днес.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално, в съответствие с изискванията на ЗЗЛД. Ще се свържем само с одобрените кандидати.

Очакваме Ви!

Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016 г. за предоставяне на услуги в областта на Човешките ресурси.
Кандидатура за работа
Allowed extensions: doc, docx, pdf, html, txt. Maximum file size: 50MB.
Склонни ли сте да се преместите?
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.