Ръководител на строителни проекти - Телекомуникации

Германия
Architecture and Civil Engineering
Постоянна заетост на място
Менпауър е световен лидер в сферата на подбора и управлението на човешките ресурси с над 2900 офиса в повече от 80 държави. Всеки ден над 600 човека в света започват работа благодарение на нас.

За наш лоялен клиент – германска компания, която оперира в областта на изграждане на комуникационни инфраструктури в Германия, търсим мотивирани кандидати за позицията:

Основни задължения:
  • Извършване на контрол на качеството и проверки на строителните обекти;
  • Отговoрност за спазването на съответните разпоредби, стандарти и други технически и правни разпоредби свързани с изпълнението на възложената работа;
  • Подготвяне на изискваните от ръководството на компанията доклади, свързани с неговата дейност;
  • Подготвяне на времеви план за изпълнение на съответен работен проект;
  • Актуализиране на графика за строителството;
  • Отговoрност за организацията на работата на собствените екипи от работници и подизпълнители;
  • Отговарност за актуването на извършените строителни дейности и воденето на строителен дневник.
Изисквания за позицията:
  • Висше или средно строително образование;
  • Професионален опит на подобна позиция;
  • Отлично познаване на строителните изисквания;
  • Компютърна грамотност - MS Office, AutoCAD;
  • Умения за ръководене на екип;
  • Владеене на Немски език - ще се счита за предимство;
  • Владеене на английски език.
Компанията предлага:
  • Конкурентно стартово възнаграждение;
  • Осигурен транспорт до работното място;
  • В случай на извънреден труд - заплащане спрямо нормативната уредба;
  • Осигурена квартира при желание от страна на служителя;
  • Възможност за професионално развитие в стабилна и бързо развиваща се компания.

В случай, че отговаряте на изброените изисквания и желаете да кандидатствате по тази обява, е необходимо да изпратите актуална автобиография.

Благодарим Ви!

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати!

Менпауър България притежава лиценз за дейността си № 2034/20.04.2016 г.
Кандидатура за работа
Allowed extensions: doc, docx, pdf, txt. Maximum file size: 50MB.
Склонни ли сте да се преместите?
CAPTCHA
Въведете символите, показани на изображението.
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
loading-gif