МОНТАЖНИК - РЪЧНИ ОПЕРАЦИИ - ЕЛЕКТРОННА ПРОМИШЛЕНОСТ

София
Производство
Постоянна заетост на място
Ние от Manpower търсим кандидат за позицията

МОНТАЖНИК

който да се присъедини към екипа на продуктова компания в сферата на електронното производство.

Компанията предлага:
  • Много добро възнаграждение и условия на труд;
  • Работа в приятна среда с възможност за развитие;
  • Фирмени обучения;
  • Модерна база;
  • Възможност за работа в компания – лидер в своя сегмент на пазара;
  • Допълнително здравно застраховане;
  • Ваучери за храна;
  • Бонуси и др.

Изисквания за позицията:
  • Средно образование;
  • Опит в сферата на електронното производство - предимство;
  • Компютърна грамотност;
  • Комуникативност и екипност при работа;

Основни отговорности:
  • Монтаж и сглобяване на електронни устройства;
  • Ръчни операции свързани с монтажа;
  • Запояване на електронни компоненти (опционално);
  • Работа с поялник (опционално);
  • Отговорност към качеството на производство и повереното оборудване.

В случай, че нашето предложение Ви е заинтригувало, ще очакваме Вашата автобиография.

Менпауър България има лицензен номер №2033/20.04.2016 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.
Кандидатура за работа
Allowed extensions: doc, docx, pdf, txt. Maximum file size: 50MB.
Склонни ли сте да се преместите?
CAPTCHA
Въведете символите, показани на изображението.
loading-gif