Специалист Търговия и Обслужване на Клиенти

Sales and Business Development

Sofia
Постоянна заетост междинно ниво на място

Компанията предлага:
  • Динамична работа в приятна среда в международна компания – регионален лидер в сферата;
  • Възможност за хоризонтално и вертикално развитие с непрекъсната възможност за обучение и придобиване на нови знания и умения.
  • Интензивно въвеждащо обучение на локално и регионално ниво
  • Отлично възнаграждение и възможност за допълнително възнаграждение на база личното представяне
  • Възможност за кариерно развитие
  • Локация в близост до метрото - Бизнес парк
Задължения
  • Провеждане на телефонни разговори с настоящи клиенти с оглед промотиране на продуктите на компанията
  • Консултация и анализ на бизнес нуждите на клиентите на компанията и предложение на оптимални решения
  • Поддържане на търговски взаимоотношения с потенциални и съществуващи клиенти
  • Отлично познаване на продуктовото портфолио на компанията

Изисквания:
  • Търговски усет и желание за дългосрочно развитие
  • Опит в директните продажби минимум 1 година
  • Позитивна нагласа и отлични комуникативни умения
  • Опит на подобна длъжност е задължителен
  • Проактивна личност с умения за работа в екип

Ако отговаряте на посочените условия и тази позиция представлява интерес за вас, моля изпратете вашето актуално CV.

Благодарим Ви!

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати!

Очакваме Ви!
Моля, влезте или регистрирайте се, за да кандидатствате за тази работа.