ПРОИЗВОДСТВЕН СЛУЖИТЕЛ - ЗАРЕЖДАНЕ НА МАТЕРИАЛИ

Пловдив
Инженеринг Производство R&D
Постоянна заетост на място
За наш партньор, утвърдена международна компания в производствения сектор, търсим мотивирани кандидати, които да заемат позицията:

ПРОИЗВОДСТВЕН СЛУЖИТЕЛ
/ЗАРЕЖДАНЕ НА МАТЕРИАЛИ/

УСЛОВИЯ НА РАБОТА:
  • Конкурентно стартово възнаграждение;
  • Осемчасови смени;
  • Безплатен фирмен транспорт, съобразен спрямо Вашето местожителство (или покриване на транспортните разходи);
  • Ваучери за храна;
  • Допълнително здравно осигуряване;
  • Отстъпка за спортна карта;
  • Осигурено медицинско обслужване;
  • Въвеждащо и последващи обучения;
  • Отлични условия на труд.

ОСНОВНИ ЗАДАЧИ:
  • Претегля/преброява необходимото количество материали за нуждите на производството;
  • Снабдява производствените линии с материали, спрямо инструкциите;
  • Следи ресурсите в съответните участъци в предприятието;
  • Проследяване на наличните материали в компютърна програма.

ИЗИСКВАНИЯ ЗА ЗАЕМАНЕ НА ДЛЪЖНОСТТА:
  • Средно образование;
  • Работа с Microsoft Office (Word; Excel);
  • Умения за работа в екип.

Моля при интерес, изпратете ни Ваша автобиография.
Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално, в съответствие с изискванията на ЗЗЛД. Ще се свържем само с одобрените по автобиография кандидати.

Очакваме Ви!

Mенпауър България притежава лиценз за дейността си в България № 2033 / 20.04.2016г
Кандидатура за работа
Allowed extensions: doc, docx, pdf, txt. Maximum file size: 50MB.
Склонни ли сте да се преместите?
CAPTCHA
Въведете символите, показани на изображението.
loading-gif